کاسپین

فیلتر ها
فیلتر ها
محصولی را برای فیلتر کردن فقط قطعات مناسب انتخاب کنید.
آخرین محصولات

در حال نمایش 5 نتیجه

تصویر
شناسه محصول
محصول
امتیاز
قیمت

شرکت پخش کاسپین

پخش کاسپین ( سهامی خاص ) در سال 1381 با هدف بازایابی، فروش، توزیع و پخش مویرگی محصولات گروه صنعتی فومن شیمی از جمله محصولات خودرویی و چسب در استان های تهران و البرز تاسیس گردید.

شرکت پخش کاسپین با استفاده ار امکانات بالقوه موجود، جذب نیروهای متخصص و کارآمد و تکمیل سبد کالایی خود موفق شد در زمان کوتاهی فعالیت های توریع و فروش خود را توسعه داده و به یکی از بزرگترین شرکتهای پخش منطقه تبدیل شود.

از سال1397 شرکت پخش کاسپین باهدف توسعه فعالیت های خود و افزایش سطح خدمت رسانی به مشتریان در سراسر کشور اقدام به راه اندازی شعب در استان های تهران، فارس، کرمانشاه، قم، قزوین، خوزستان، آذربایجان شرقي، آذربایجان غربی، اردبیل، کرمان، همدان، مازندران، گیلان، گلستان، خراسان رضوی،خراسان جنوبی، اصفهان،یزد، هرمزگان و دفتر فروش در شهر‌های بجنورد، سنندج، بوشهر، خرم آباد، شهرکرد، اراک، سبزوار، البرز و تنکابن نموده است.

در حال حاضر فعالیت شرکت، توزیع و فروش محصولات در دو گروه کالایی به شرح ذیل می باشد:

– گروه خودرویی شامل محصولات روغن ترمز، ضدیخ، روغن موتور، واسکازین، روغن فرمان، روغن هیدرولیک، شیشه شوی، اسپری داشبورد، انواع مکملهای سوخت، لنت ترمز، تسمه و سایر محصولات اتومبیل با برندهای فومن شیمی، کاسپین.

– گروه چسب شامل محصولات سیلیکون، واشرساز، همه کاره، آهن، پی وی سی، قطره ای، چوب، موکت با برندهای کاسپین، مزدا، کوئیکسیل و ترکش.

در شرکت پخش کاسپین همواره تلاش می گردد با کیفیت ترین محصولات مورد نیاز جامعه برای توزیع و فروش انتخاب شوند.توجه به نیاز مشتریان، ارائه خدمات سریع و با کیفیت و احترام به حقوق مشتریان و مصرف کنندگان از اصولی ترین ارزشهای شرکت پخش کاسپین می باشد.

با توجه به اهمیت نقش شرکت های پخش به عنوان حلقه واسطه در فضای رقابتی حاکم بر کسب و کار، شرکت پخش کاسپین همواره تلاش می نماید از طریق توسعه کسب و کار، مدریت تیم فروش، استفاده از فن آوری اطلاعات و مدیریت ارتباط با مشتری و آموزش مستمر کارکنان رسالت خود را در راستای رفع نیازهای مشتریان و مصرف کنندگان جامه عمل بپوشاند.